Головна Кіт Кішка Котеня Вміст Проблеми Лад Живлення ОБЖ кішок Покарання  
 
 
     
 
навігація
 
Персидські кішки
Бірманські кішки
Ангорська або анкарийская кішка
Регдолл - важкоатлет породистих кішок
Турецька кішка Ван
Норвезька лісова кішка
Кішки Сомалі
Британські короткошерстні кішки
Європейські короткошерстні кішки
Решта короткошерстних кішок
Російська блакитна кішка
Абіссінські кішки
Рекси
Корнрекс
Девонрекс
Сіамські кішки
Азіатські короткошерстні кішки
Гавана
Оцикат
Єгипетський мау
Японський бобтейл
Американські короткошерсті кішки
Сінгапурська кішка
Бірманська короткошерста кішка
Бомбейська кішка
Екзотична короткошерста кішка
Шотландська висловуха кішка
Шартрез
Як давати ліки?
Захворювання очей
Хвороби вуха
Хвороби сечового міхура
Інфекційний гастроентерит
Паразитичні захворювання
Блохи
Гельмінтози
Стригучий лишай
Кіт-скелелаз
Падаюча кішка
Кішки-мандрівниці
Далекі подорожі
Повернення кішок додому
Кішки при грошах
 
     


       
 
захворювання очей
 
  Як і люди, кішки схильні до деяких захворювань очей. Вірогідність осліпнути від якого-небудь органічного захворювання у кішки досить мала. Чужорідне тіло в оці - це найбільш поширена проблема. Якщо Ви відмітили, сто Ваша кішка постійно прикриває око, розтирає його лапою або раптом з ока почали з'являтися виділення, то необхідно діяти негайно. По-перше постарайтеся зробити все, для того, щоб кішка перестала терти свої очі. По-друге, акуратно візьміть кішку на руки і оглянете її око підвівши віко. Якщо раптом ви відмітили на рогівці ока якусь порошинку, подряпину, піщинку або будь-яке інше чужорідне тіло, полегшите страждання Вашої кішки, для цього всього лише промийте їй око сподіваємося. Але, якщо ви побачили кров або інший чужорідний предмет, що потрапив в тканину ока, негайно віднесіть вихованця до ветеринарної лікарки.

  Конъюнктивит - це напевно найпоширеніше захворювання очей як у тварин, так і у людини. Причиною кон'юнктивіту можуть бути виникнення механічних травм ока, попадання гноеродных мікробів, інфекційні захворювання, і навіть дефіцит вітаміну А в організмі. При такому захворюванні, як кон'юнктивіт наголошуються сльозотеча, гнійні виділення з очей, набряклість сполучної оболонки ока - кон'юнктиви. Не варто забувати, що кон'юнктивіт є симптомом багатьох небезпечних інфекційних захворювань, тому насамперед ізолюйте тварину від всіх інших домашніх тварин, і обов'язково після кожного контакту з нею, ретельно мийте руки з милом.

цікаво
 
Котяча вечірка

    Звичайно, одним з найвідоміших котів двадцятого століття був Томмі Кларк, рудий кіт, який жив в 30-х роках в Сенека Фоллс, штат Нью-Йорк.


    На двадцять третій день народження Томмі зібралося більше 700 кішок. Наступного року на вечірку було запрошено більше 1 500 гостей (як людей, так і кішок). Не забули також запросити президента Франкліна Рузвелиа, який, на жаль, прислав свої вибачення, оскільки не зміг прийти на свято.
       
 
 
Copyright © "Ваша кішка" 2008. Всі права захищені.